Вентилатор, 12VDC, 70x70x15mm, 2.18W, с втулка, 48m3/h, FM7015D12HS
Аксиален вентилатор, FM7015D12HS, от VEMARK, за електронна апаратура, със захранващо напрежение от 12 VDC, размери 70 x 70 x 15 mm, мощност от 2.18 W, дебит 48 m³ / h. Корпуса и перката са изградени от пластмаса. Свързва се чрез два проводника, механизъм с втулка.
цената на място може да е различна
45 бр.
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Вентилатори за електронна апаратура
Предимства и приложение
Предимства и особености
захранващо напрежение - обикновено 12~24 VDC;
малки като размер - 40x40 mm до 120x120 mm;
високи обороти на въртене (RPM) - по-добра циркулация на въздуха;
икономични - използващо почти незначително електричество;
ниво на шум - изключително тихи с ниски dB;
качествени лагери - по-дълъг живот при интензивна работа;
Характеристики