Честотен инвертор ATV12H018M2 от SCHNEIDER ELECTRIC за управление на скорост и въртящ момент на асинхронни и синхронни двигатели с мощност до 0.18kW Входно напрежение 200~240 VAC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Честотните преобразуватели
са предназначени за управление на скоростта при асинхронни и синхронни двигатели, участващи в различни по вид машини и разполагат с функции, подходящи за най-често срещаните приложения в индустрията. Te може да задвижи електродвигател с мощност от 0,2kW до 40 kW, като по този начин успешно се интегрира в съоръжения предназначени за металообработване, дървообработване, плетачни машини, малки транспортьори (конвейерни ленти), пакетиращи и етикиращи машини, миксери за хранително-вкусовата промишленост и др.
Допълнителна информация
охлаждане - радиатор,;
монтаж - стенен;
точност на въртящия момент - ± 15 %;
спиране до покой - DC инжекция;
работна температура - от - 10 до 60° C.
Характеристики
Технически параметри на Честотен инвертор 0.18kW, 200~240VAC, 3x230VAC, ATV12H018M2
Марка:
SCHNEIDER ELECTRIC
Максимална мощност:
0.18 [kW]
Входно напрежение:
230 [VAC]
Аналогов вход:
0~10V
Аналогов изход:
0~10V
Брой дискретни входове:
5
Брой дискретни/релейни изходи:
3
Метод за управление:
честотен (V/f) метод
векторен метод без обратна връзка
Изходно напрежение:
3x230 [VAC]
Входен ток:
2.8 [A]
Изходен ток:
1.4 [A]
Изходна честота:
0~400 [Hz]
Модел:
ATV12H018M2
Файлове