Честотен инвертор ATV320U22M2C за управление на скорост и въртящ момент на асинхронни и синхронни двигатели с мощност до 2.2 kW. Входно напрежение 200~240 VAC.
Офертата е валидна от 13.05.2026 до 13.05.2026
Честотните преобразуватели от серията ATV320 Compact са предназначени за управление на скоростта при асинхронни и синхронни двигатели, участващи в различни по вид машини и разполагат с функции, подходящи за най-често срещаните приложения в индустрията. Устройството ATV320U22M2C може да задвижи електродвигател с мощност до 2,2 kW, като по този начин успешно се интегрира в съоръжения предназначени за металообработване, дървообработване, плетачни машини, малки транспортьори (конвейерни ленти), пакетиращи и етикиращи машини, миксери за хранително-вкусовата промишленост и др.