Постояннотоков лабораторен захранващ блок AX-3005L-3, до 5 A, до 30 V - 2 канала плюс 1 канал от 0 до 3 А / 5 V , два независими изхода, защита от претоварване и късо съединение. Серийно и паралелно свързване на двата канала. 315 W