DC laboratory power supply AX-12001DBL linear, up to 1 A, from 0 to 120 V - 1 channel and power up to 120 W.
Manufacturer:
Model:
AX-12001DBL
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
12 months
Weight:
6.875 Kgs
possible Free shipping
Availability
Available online
106 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
out of stock
See quantities
-10%