Електрически ключ бутон за звънец, 10A, 250VAC, цвят бял, за вграждане, LED, RW4042V230
Електрически ключ бутон за звънец, RW4042V230, предназначен за скрит монтаж в стена от серия Classia на Bticino. Изчистен, дизайн в цвят бял, номинални ток и напрежение 10А / 250 VAC, вградена LED подсветка на 230 VAC.