Електрически контакт, 16A, 250VAC, единичен, червен, за вграждане, шуко/италиански, R4140A16R
Електрически контакт, комбиниран, тип шуко и италиански стандарт, R4140A16R, предназначен за вграждане от серия Classia на Bticino в цвят червен. Захранващо напрежение 250VAC и номинален ток за шуко 16A и италиански стандарт 10А.