Технически параметри на Контактор LC1D12F7, 3-полюсен, NO+NC, 110VAC, 12A, 690V
Марка:
SCHNEIDER ELECTRIC
Брой полюси:
3P
Напрежение на бобината:
110 [VAC]
Максимален работен ток:
12 [A]
Оперативни контакти:
NO+NC
Комутирана мощност AC-3 220/230V :
3 [kW]
Комутирана мощност AC-3 380/400V :
5.5 [kW]
Монтаж:
обемен
DIN шина
Модел:
LC1D12F7
Файлове