Технически параметри на Контактор LC1D25M7, 3-полюсен, NO+NC, 230VAC, 25A, 690V
Напрежение на бобината:
230 [VAC]
Максимален работен ток:
25 [A]
Комутирана мощност AC-3 220/230V :
5.5 [kW]
Комутирана мощност AC-3 380/400V :
11 [kW]
Монтаж:
обемен
DIN шина
Модел:
LC1D25M7
Файлове