Технически параметри на Контактор LC1D32BD, 3-полюсен, NO+NC, 24VDC, 32A, 690V
Напрежение на бобината:
24 [VDC]
Максимален работен ток:
32 [A]
Комутирана мощност AC-3 220/230V :
7.5 [kW]
Комутирана мощност AC-3 380/400V :
15 [kW]
Монтаж:
обемен
DIN шина
Модел:
LC1D32BD
Файлове