Технически параметри на Контактор LC1D65AE7, 3-полюсен, NO+NC, 48VAC, 65A, 690V
Напрежение на бобината:
48 [VAC]
Максимален работен ток:
65 [A]
Комутирана мощност AC-3 220/230V :
18.5 [kW]
Комутирана мощност AC-3 380/400V :
30 [kW]
Модел:
LC1D65AE7
Файлове