Мултицет MIE-RB-30C, цифров, Vdc, Vac, Adc, Ohm, °C, Rebel
Малък и удобен мултицет, MIE-RB-30C, от Rebel за измерване на постоянно и променливо напрежение, постоянен ток, съпротивление, проверка на диоди и транзистори. Възможност за замерване на батерии до 9V, температура, захранване 2xAAA.
цената на място може да е различна
3 бр.
Количество по заявка
Важна информация
1. Никога не превишавайте граничните стойности, посочени на скалата за всеки обхват на измерване.
2. Не докосвайте неизолираните части на сондите при измерване.
5. Никога не използвайте уреда за измерване на напрежение по-високо от 600 V AC/DC.
6. Когато стойността на измервания параметър е неизвестна, уредът се настройва на максимален обхват.
9. Безопасното напрежение при докосване (физически контакт) е до 60 VDC, 30 VAC rms.