Switching power supply, ABL2REM24150K, with nominal power 351W, with input voltage of 200~240VAC and output voltage 14.6A/24VDC by Schneider Electric. Degree of protection IP20.
Manufacturer:
Model:
ABL2REM24150K
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
12 months
Weight:
0.869 Kgs
possible Free shipping
Availability
Available online
8 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
out of stock
See quantities
-13%