Вентилатор, промишлен, аксиален с решетка, 250mm, 760m3/h, 55W, 230VAC, BDRAX-250-4K
Аксиален промишлен вентилатор BDRAX-250-4K с решетка, захранващо напрежение 230 VAC с мощност 55 W, работен отвор ф250 mm и дебит 760 m3/h. Възможно е дебитът на вентилатора да се намалява с правилно избран честотен регулатор.
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Внимание!
Характеристики
Дебит:
760 [m³/h]
Мощност:
55 [W]
Обороти:
1400 [rpm]
Работен отвор:
ф250 [mm]
Ниво на шума:
70 [dB]
Модел:
BDRAX-250-4K
-5~60 [°C]
Максимално статично налягане:
80 [Pa]
Номинален ток:
0.28 [A]
Файлове