Вентилатор, 12VDC, 172x150x50mm, 14.4W, с лагер, 263m3/h, VM17250D12HBL
Аксиален вентилатор, VM17250D12HBL, от VEMARK, за електронна апаратура, със захранващо напрежение от 12 VDC, размери 172 x 150 x 51 mm, мощност от 14.4 W, дебит 263 m³ / h. Изграден от пластмасови корпус и перка. Свързва се чрез два проводника и механизъм с търкалящ лагер.
цената на място може да е различна
5 бр.
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Вентилатори за електронна апаратура
Предимства и приложение
Предимства и особености
захранващо напрежение - обикновено 12~24 VDC;
малки като размер - 40x40 mm до 120x120 mm;
високи обороти на въртене (RPM) - по-добра циркулация на въздуха;
икономични - използващо почти незначително електричество;
ниво на шум - изключително тихи с ниски dB;
качествени лагери - по-дълъг живот при интензивна работа;
Характеристики
Марка:
VEMARK
Номинално напрежение:
12 [VDC]
Габаритни размери:
172x150x51 [mm]
Тип лагер:
търкалящ
Дебит:
263 [m³/h]
Вид вентилатор:
аксиален
Електрически изводи:
2 проводника
Ниво на шума:
47 [dB]
Модел:
VM17250D12HBL
Мощност:
14.4 [W]
Номинален ток:
1.2 [A]
Материал на корпуса:
пластмаса
Работна температура:
-5~65 [°C]
Обороти:
2300 [rpm]
Ревюта
4Вентилатор, 12VDC, 172x150x50mm, 14.4W, с лагер, 263m3/h, VM17250D12HBLот