Влагозащитено LED / ЛЕД тяло тип камбана 98OSLO100SMD от ELMARK. Захранващо напрежение 230 VAC и мощност от 100 W. Свети в студено бяла светлина с цветна температура от 5500 К и интезитет на светлинния поток 17000 lm. Корпусът е изработен от поликарбонат и е в черен цвят. ф 270 mm и степен на защита I...