Електромагнитно реле FRC2C-DC24 за товарни превозни средства (камиони), микробуси, автобуси, каравани и др. с номинално напрежение на бобината 24 VDC, контактна система SPDT и параметри 40 A / 14 VDC.
цената на място може да е различна
10 бр.
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Характеристики
Технически параметри на Реле електромагнитно FRC2C-DC24, бобина 24VDC, 40A/14VDC, SPDT-NO+NC
Марка:
Forward Industrial Company
Напрежение на бобината:
24 [VDC]
Максимален ток на контактите:
50 [A]
Номинално напрежение на контактите :
14 [VDC]
Конфигурация на контактите:
SPDT
Контакти:
NO+NC
Брой изводи:
5 [извода]
Монтаж:
цокъл
Работна температура:
-40~85 [°C]
Модел:
FRC2C-DC24
Габаритни размери:
26.5x29x29 [mm]
Тип реле:
електромагнитно
Съпротивление на бобината:
320 [ohm]
Файлове