Универсално електромагнитно реле Z-R230/16-10 с номинално напрежение на бобината 230 VAC, контактна система SPST - NO и товароспособност на контактите 16A / 250 VAC.
Производител:
Модел:
Z-R230/16-10
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
12 месеца
Тегло:
0.085 кг
Наличност
Наличен онлайн
2 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%