Съединител щифтов, 30 контакта, гнездо, прав, 2.5mm, DS1002-01-1*30V13
Кат. №: 137462
Полиуретанов грунд Akfix Primer 90 15kg за бетон
Кат. №: 107160
Рамка, Legrand, Valena Life, две гнезда, цвят теракота, 754072
Разклонител за запалка на кола  две гнезда прав 12VDC
Рaзклонител за запалка на кола, 2 гнезда, право, 12VDC, A13-26B23A2-J7Z, SCI
Терморезистор, NTC, -40°C до 105°C, 10kOhm, ф5x20mm, кабел 1.5m
Терморезистор, NTC, -40~105°C, 10kOhm, ф5x20mm, кабел 1.5m 109946
Капак, за двуполюсен електрически ключ, Bticino, Living Now, цвят крем, KM05L
Променливотоков електродвигател с редуктор и мощност 25W