Фотоволтаичен соларен панел модел BSM110PM5-S с мощност 110 W, ток 4.91 A, системно напрежение 22.4 V и габаритни размери 1190x450x30 mm.
Модел:
BSM110PM5-S
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
12 месеца
Тегло:
7.245 кг
Наличност
Няма наличност онлайн
На място, магазин Викиват
Спазвайте всички мерки за безопасност
монтажът трябва да се извършва от квалифициран специалист;
не драскайте и не увреждайте задната повърхност;
не пипайте модулите, когато са мокри;
не изключвайте кабелите при работеща система;
свързващите медни кабели трябва да са минимум 3 mm2.
В тези случаи е задължително да се спазват следните изисквания
соларните панели да са от един и същи производител;
соларните панели да са с еднаква генерирана мощност и напрежение;
соларните панели да са от една и съща партида.
При монтажа на соларни панели задължително се спазват следните изисквания
забранено е да се нарушава целостта на панела (пробиване, рязане, прорязване на канали, огъване).
монтажа се извършва на равна носеща повърхност (рамка, конструкция), използвайки елиптичните отвори предвидени от производителя или с подходящи скоби (планки) в комбинация с винтове, болтове, федер-шайби от хром-никел-ванадиева стомана. Задължително е да има разстояние от 1mm (осигурява се от федер-шайби) за компенсиране на линейното разширение, вследствие на нагряването на панела в процеса на работа.
между отделните панели се оставя празно технологично разстояние от 5 до 10 mm, чрез което се компенсират температурните разширения (това разстояние може да се запълни с подходящи еластични уплътнители).
Характеристики
Технически параметри на Соларен панел BSM110PM5-S, 110W, 4.91A, 1190x450x30mm, BLUESUN
Тип панел:
монокристален
Системно напрежение:
22.4 [V]
Мощност:
110 [W]
Максимален ток:
4.91 [A]
Габаритни размери:
1190x450x30 [mm]
Модел:
BSM110PM5-S
Файлове