Радиален промишлен вентилатор UF22585APA23H2A, захранващо напрежение 230 VAC с мощност 115 W, работен отвор ф225 mm и дебит 1050 m3/h. Възможно е дебитът на вентилатора да се намалява с правилно избран честотен регулатор.
Производител:
Модел:
UF22585APA23H2A
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
24 месеца
Тегло:
3.158 кг
възможна Безплатна доставка
Наличност
Наличен онлайн
15 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-20%