Аксиален промишлен вентилатор VM250WZL-4E, захранващо напрежение 230 VAC с мощност 45 W, работен отвор ф250 mm и дебит 890 m3/h. Възможно е дебитът на вентилатора да се намалява с правилно избран честотен регулатор.
Производител:
Модел:
VM250WZL-4E
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
12 месеца
Тегло:
2.750 кг
възможна Безплатна доставка
Наличност
Наличен онлайн
23 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%