Технически параметри на Захранващ адаптер, 12VDC, 11.5A, 138W, 85~264VAC, 120~370VDC, накрайник DIN 4, импулсен, GST160A12-R7B
Марка:
MEAN WELL
Изходно напрежение:
12 [VDC]
Изходен ток:
11.5 [A]
Изходна мощност :
138 [W]
Входно напрежение:
85~264/120~370 [VAC/VDC]
Вид адаптери и зарядни:
импулсен
Накрайници:
Power DIN 4 pin R7B
Дължина на кабела:
1 [m]
Габаритни размери:
175x72x35 [mm]
Модел:
GST160A12-R7B
Тип адаптери и зарядни:
AC-DC
Файлове