Честотен инвертор VDL200G-5R5PB-T4, вход 380VAC, изход 3x380VAC, 5.5kW, за помпа
Честотен регулатор подходящ за управлението на помпа, трифазен, VDL200G-5R5PB-T4, 380 VAC, за управление на трифазни асинхронни електродвигатели до 5.5 kW, ток 13 A, избор на векторно или V/F управление.
Честотен инвертор
изходно напрежение на инвертора - 3 x 380 VAC (от 0 до входното захранващо напрежение);
универсален аналогов вход AI2 (изборът се осъществява с джъмпер J3) - 0-10 VDC, 4-20 mA, 0-20 mA;
аналогов изход AO1 (изборът се осъществява с джъмпер J4) - 0 - 10 V, 0 – 20 mA;