Frequency regulator for water pump, three-phase, VDL200G-5R5PB-T4, 380 VAC, for controlling three-phase asynchronous electric motors up to 5.5 kW, current 13 A, selection of vector or V/F control.
Manufacturer:
Model:
VDL200G-5R5PB-T4
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
12 months
Weight:
3.680 Kgs
possible Free shipping
Availability
Available online
11 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
1 pcs.
See quantities
-10%