Fan, industrial, axial, 400mm, 4800m3/h, 180W, 230VAC, with louvers, VW-4E-400TM
Axial industrial fan VW-4E-400TM with louvers, supply voltage 230 VAC with power 180 W, working opening 400 mm and flow 4800 m3/h. It is possible to reduce the fan flow rate with a properly selected frequency regulator.
Attention
Specifications
Technical parameters of Fan, industrial, axial, 400mm, 4800m3/h, 180W, 230VAC, with louvers, VW-4E-400TM