Импулсно захранване за DIN шина, SPB-A060-24, 24VDC, 2.5A, 60W, AUTONICS
Импулсно захранване за монтаж на DIN шина, SPB-A060-24 от AUTONICS изходно напрежение 24 VDC, ток 2.5 A и мощност 60 W, широк диапазон на входното напрежение 100~264 VAC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
AUTONICS
Максимален товар на изхода:
2.5A/24VDC
Мощност:
60 [W]
Тип захранващо устройство:
AC-DC
Захранващо напрежение:
100~240 [VAC]
Изходно напрежение:
24 [VDC]
Монтаж:
DIN шина
Модел:
SPB-A060-24
Степен на защита:
IP20
Габаритни размери:
32x93.3x110 [mm]
Работна температура:
-20~70 [°C]
Защита:
токова
от пренапрежение
термична
от късо
Серия:
SPB
Обхват на влажност:
20~90 [%RH]
Файлове