Технически параметри на Инвертор TS-1000-248B, 48VDC, 230VAC, 1000W, истинска синусоида
Входно напрежение:
48 [VDC]
Изходно напрежение:
230 [VAC]
Изходна мощност :
1000 [W]
Пикова мощност:
2000 [W]
Вид на синусоидата:
истинска
Допълнителни функции:
дистанционно управление
Габаритни размери:
345x184x70 [mm]
Ефективност:
92 [%]
Модел:
V301-1000W(TS)
Файлове