Технически параметри на Контактор LC1D40AP7, 3-полюсен, NO+NC, 230VAC, 40A, 690V
Напрежение на бобината:
230 [VAC]
Максимален работен ток:
40 [A]
Комутирана мощност AC-3 220/230V :
11 [kW]
Комутирана мощност AC-3 380/400V :
18.5 [kW]
Модел:
LC1D40AP7
Файлове