LED токов драйвер 0.35A/12~48VDC, 16.8W, IP42, APC-16-350, постоянен ток
LED токов драйвер с константен ток на изхода 350 mA, изходно напрежение 12-48 VDC, широк диапазон на входното напрежение 90-264VAC, Кпд 84 %, защита от пренапрежение, късо съединение.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
APC-16 е AC-DC захранване, наричано още токов драйвер, предназначено за LED осветление.
Работи със широк диапазон входящо, захранващо напрежение - от 90 до 264 VAC.
На изхода разполага с постоянен изходен ток (Constant Current).
Корпуса има средна степен на защита от прахови частици и влажност - IP42.
Предимства и силни страни
Широка съвместимост и гъвкавост - подходящ за LED осветление изисващи напрежение от 12 до 48 VDC.
Добра ефективност - до ~ 83 %, което означава по-ниски загуби на енергия и по-малко топлина.
Одобрения и индустриални стандарти - разполага със сертификат UL8750.
Широк диапазон на работна температура - подходящ за работа в различни среди (от -30 °C до +70 °C).
Приложение
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
0.35A/12~48VDC
Мощност:
16.8 [W]
Степен на защита:
IP42
Тип захранващо устройство:
постоянен ток
Захранващо напрежение:
90~264 [VAC]
Модел:
APC-16-350
Изходен ток:
350 [mA]
Габаритни размери:
77x40x29 [mm]
Изходно напрежение:
12~48 [VDC]
Работна температура:
-30~70 [°C]
Монтаж:
обемен
Файлове