LED токов драйвер 1.4A/114~229VDC, 320W, IP67, HLG-320H-C1400B, постоянен ток
LED токов драйвер с константен ток на изхода 1.4 A, изходно напрежение 114-229 VDC, широк диапазон на входното напрежение 90-305 VAC, Кпд 94 %, защита от пренапрежение, прегряване и късо съединение.
цената на място може да е различна
изчерпан
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Поръчки над 20кг. не се доставят до автомат
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
1.4A/114~229VDC
Мощност:
320 [W]
Степен на защита:
IP67
Тип захранващо устройство:
постоянен ток
Захранващо напрежение:
90~305 [VAC]
Модел:
HLG-320H-C1400B
Изходен ток:
1.4 [A]
Габаритни размери:
252x90x43.8 [mm]
Изходно напрежение:
114~229 [VDC]
Работна температура:
-40~85 [°C]
Монтаж:
обемен
Защита:
от късо
термична
от пренапрежение
Ефективност:
94 [%]
Файлове