Oscilloscope Probe GTP-070A-4 with max. input voltage 600 V, bandwidth 70 MHz and input capacitance 32 pF at ratio 10:1.
Manufacturer:
Model:
GTP-070A-4-70MHz
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
24 months
Weight:
0.086 Kgs
Availability
Available online
4 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
out of stock
See quantities
-10%