Сонда за осцилоскоп GTP-070A-4 от GW INSTEK с макс. входно напрежение 600 V, честотна лента 70 MHz и входен капацитет 32 pF при отношение 10:1.
Производител:
Модел:
GTP-070A-4-70MHz
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
24 месеца
Тегло:
0.086 кг
Наличност
Наличен онлайн
4 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%