Преобразувател за налягане DP-101A-E-P от Panasonic, работещ със захранващо напрежение 12~24 VDC, два изхода с товар 30VDC / 100mA (прeход PNP) и изход за транзистор 4~20mA, с кабел CN-14A-C2.