Duct Blower BOK135/100 220VAC 42W Ф135/145mm
Fan, industrial, ducted, 100mm, 205m3/h, 42W, 230VAC, BOK135/100
SKU #: 15803
Cover, for cable outlet, Legrand, Valena Allure, color aluminium, 755057
SKU #: 145453
Junction box, build-in, 153х98х70mm, IP67, 875.4412, Scame
Industrial connector, female, 4A, 60V, 5 pole