LED захранване, 230VAC, 48VDC, 700mA, 33.6W, влагозащитено, LPC-35-700
Светодиодно импулсно захранване (led driver adapter), водозащитено. Константен ток на изхода 700 mA, изходно напрежение 48 VDC, КПД - 85%. Защита от претоварване, пренапрежение и късо съединение. Високоефективно и компактно.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
LPC-35 е AC-DC захранване, наричано още токов драйвер, предназначено за LED осветление.
Работи със широк диапазон входящо, захранващо напрежение - от 90 до 264 VAC.
На изхода разполага с постоянен изходен ток (Constant Current).
Корпуса има висока степен на защита от прахови частици и влажност - IP67.
Предимства и силни страни
Широка съвместимост и гъвкавост - подходящ за LED осветление изисващи напрежение от 9 до 48 VDC.
Добра ефективност - до ~ 85 %, което означава по-ниски загуби на енергия и по-малко топлина.
Одобрения и индустриални стандарти - разполага със сертификат UL1310.
Широк диапазон на работна температура - подходящ за работа в различни среди (от -30 °C до +70 °C).
Приложение
Допълнителна информация
Характеристики
Марка:
MEAN WELL
Максимален товар на изхода:
0.7A/9~48VDC
Мощност:
33.6 [W]
Степен на защита:
IP67
Тип захранващо устройство:
постоянен ток
Захранващо напрежение:
90~264 [VAC]
Модел:
LPC-35-700
Изходен ток:
700 [mA]
Габаритни размери:
147x39x30 [mm]
Изходно напрежение:
9~48 [VDC]
Работна температура:
-30~70 [°C]
Монтаж:
обемен
Файлове