Влагозащитено, LED / ЛЕД тяло тип камбана 98OSLO150SMD от ELMARK. Захранващо напрежение 230 VAC и мощност от 150 W. Свети в студено бяла светлина с цветна температура от 5500 К и интезитет на светлинния поток 25 550 lm. Корпусът е изработен от поликарбонат и е в черен цвят. ф 317 mm и степен...