Влагозащитено, LED / ЛЕД тяло тип камбана 98GENEVA200SMD от ELMARK. Захранващо напрежение 230 VAC и мощност от 200 W. Свети в студено бяла светлина с цветна температура от 5500 К и интезитет на светлинния поток 28000 lm. Корпусът е изработен от поликарбонат и е в черен цвят. ф 365 mm и степе...