LED захранване LP-PSW10W0700, 15VDC, 10W, 680mA, водозащитено
Висококачествено светодиодно захранване с константен ток на изхода: 680 mA , изходящо напрежение: 8 - 15 VDC. Високоефективно, водоустойчиво и компактно захранващо устройство от най-съвременен клас.
Модел:
LP-PSW10W0700
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
12 месеца
Тегло:
0.220 кг
Купи на изплащане с tbi bank
Наличност
Наличен онлайн
3 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Характеристики
Максимален товар на изхода:
0.68A/8~15VDC