Switching Power Supply designed for DIN rail, SPB-015-12 from AUTONICS output voltage 12 VDC, current 1.3 A and power 15.6 W, wide input voltage range 100~240 VAC.
Manufacturer:
Model:
SPB-015-12
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
24 months
Weight:
0.213 Kgs
Availability
Available online
2 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
out of stock
See quantities
-15%