Built-in power supply unit MEAN WELL (LRS-150-12) with output current 12.5 A, output voltage 10.2~13.8 / 12 VDC and wide input voltage range 85~264 VAC / 240~370 VDC. Protection against overvoltage, overheating, overload and short circuit.
Manufacturer:
Model:
LRS-150-12
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
24 months
Weight:
0.490 Kgs
Availability
Available online
395 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
out of stock
See quantities
-15%