Аксиален вентилатор, SF11580A1083HBL.GN, от SUNON, за електронна апаратура, със захранващо напрежение от 115 VAC, размери 80 x 80 x 38 mm, мощност от 12 W, дебит 52 m³ / h. Корпусът е от метал, a перката от пластмаса. Свързва се чрез два проводника, механизъм със сачмен лагер.
Производител:
Модел:
SF11580A1083HBL.GN
Гаранция ЧЛ:
24 месеца
Гаранция ЮЛ:
12 месеца
Тегло:
0.347 кг
Наличност
Наличен онлайн
381 бр.
На място, магазин Викиват
цената на място може да е различна
изчерпан
Виж количества
-10%