Вентилатор, промишлен, аксиален с решетка, ф200mm, 680m3/h, 63W, 230VAC, BDRAX-200-2K
Аксиален промишлен вентилатор BDRAX-200-2K с решетка, захранващо напрежение 230 VAC с мощност 63 W, работен отвор ф200 mm и дебит 680 m3/h. Възможно е дебитът на вентилатора да се намалява с правилно избран честотен регулатор.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Внимание!
Характеристики
Марка:
BAHCIVAN
Вид вентилатор:
аксиален с решетка
Дебит:
680 [m³/h]
Мощност:
63 [W]
Захранващо напрежение:
230 [VAC]
Обороти:
3200 [rpm]
Работен отвор:
ф200 [mm]
Ниво на шума:
60 [dB]
Модел:
BDRAX-200-2K
Материал на корпуса:
метал
Работна температура:
-5~60 [°C]
Номинален ток:
0.28 [A]
Файлове