Вентилатор, промишлен, аксиален с решетка, ф350mm, 3110m3/h, 200W, 230VAC, BDRAX-350-2K
Аксиален промишлен вентилатор BDRAX-350-2K с решетка, захранващо напрежение 230 VAC с мощност 200 W, работен отвор ф350 mm и дебит 3110 m3/h. Възможно е дебитът на вентилатора да се намалява с правилно избран честотен регулатор.
Характеристики
Дебит:
3110 [m³/h]
Мощност:
200 [W]
Обороти:
2050 [rpm]
Работен отвор:
ф350 [mm]
Ниво на шума:
78 [dB]
Модел:
BDRAX-350-2K
Номинален ток:
0.9 [A]
Файлове