Вентилатор, промишлен, аксиален с решетка, ф350mm, 2340m3/h, 75W, 230VAC, BDRAX-350-4K
Аксиален промишлен вентилатор BDRAX-350-4K с решетка, захранващо напрежение 230 VAC с мощност 75 W, работен отвор ф350 mm и дебит 2340 m3/h. Възможно е дебитът на вентилатора да се намалява с правилно избран честотен регулатор.
Характеристики
Дебит:
2340 [m³/h]
Мощност:
75 [W]
Обороти:
1330 [rpm]
Работен отвор:
ф350 [mm]
Ниво на шума:
65 [dB]
Модел:
BDRAX-350-4K
Номинален ток:
0.32 [A]
Файлове