Радиален промишлен вентилатор UF22569APA23H2A, захранващо напрежение 230 VAC с мощност 105 W, работен отвор ф225 mm и дебит 852 m3/h. Възможно е дебитът на вентилатора да се намалява с правилно избран честотен регулатор.