Wi-Fi Smart ключ/прекъсвач, 10A, 230VAC, за кабел, WIFIPS10WT, NEDIS
WiFi (модул) смарт ключ от Nedis® SmartLife (модел WIFIPS10WT). Лесно синхронизиране с Google Home и Amazon Alexa за гласов контрол. Директно свързване с вашата Wi-Fi мрежа без допълнителни кабели или устройства. Напрежение от 100 до 240VAC.
цената на място може да е различна
изчерпан
Количество по заявка
поръчай повече от наличното
Виж количества
Продукт с възможност за доставка до Спиди автомат (АПС)
Често по-изгодна доставка спрямо тази до адрес или офис на куриер
Допълнителна информация
За правилното функциониране на устройството е задължително захранването с фаза и нула.
Как да използваме и свържем умен Wi-Fi ключ?
2. Стартирайте приложението: „Nedis SmartLife“.
3. Създайте си нов акаунт или влезте във вече съществуващия, ако имате такъв.
4. Натиснете “+”, за да добавите устройството.
5. Изберете „Превключвател за стена“ / "Wall switch"от списъка с продукти.
6. Изберете тип на продукта от списъка.
7. Свържете интелигентния превключвател към кабела, който искате да се превключва. Уверете се, че страната на входа и изхода са кортектно свързани, така че входната страна винаги да има захранване 230V.
- Ако индикаторът за състоянието на мрежата мига - Потвърдете в приложението.
8. Потвърдете Wi-Fi мрежата и своята парола.
9. Въведете името на устройството.
Забележка: Името на устройството също ще бъде използвано от Amazon Alexa и Google Home.
Характеристики
Марка:
NEDIS
Електрическа схема:
1 канал
Номинален ток:
10 [A]
Монтаж:
обемен
Цвят:
бял
Особености:
с дистанционно
Степен на защита:
IP20
Материал на основата:
пластмаса
Материал на корпуса:
пластмаса
Модел:
WIFIPS10WT
Номинално напрежение:
230 [VAC]
Файлове