Технически параметри на Зарядна станция за електромобил, 11kW, 400V, 16A, IP54, EVH4S11N2, Schneider
Марка:
SCHNEIDER ELECTRIC
Тип захранващо устройство:
за електромобил
Зарядно напрежение:
400 [VDC]
Заряден ток:
16 [A]
Входно напрежение:
400 [VAC]
Накрайници:
Type 2
Допълнителна информация:
LED индикация
Габаритни размери:
282x409x148 [mm]
Модел:
EVH4S11N2
Файлове