Адаптер, с изходно напрежение 12 VDC, с входно напрежение 90 ~ 264 VAC, с накрайници 5.5 x 2.1 mm (HP, Acer, Toshiba, Sega), тип импулсен, с габаритни размери 169 x 61 x 39 mm, модел SYS1576-12012-M3.