DIN rail power supply ABLM1A24012 from Schneider Electric with input voltage 100~240VAC, output 1.2A/24VDC and power 30W, LEDs indicator for the operating status.
Manufacturer:
Model:
ABLM1A24012
Individual Warranty:
24 months
Company Waranty:
12 months
Weight:
0.187 Kgs
possible Free shipping
Availability
Available online
3 pcs.
On site in Vikiwat shop
the price on site may be different
out of stock
See quantities
-13%